Goldinga festivāla "Positivus" apmeklētājus priecēja arī 2014. gadā. Savukārt pērn viņas uzstāšanās tika atcelta veselības problēmu dēļ, bet šogad viņa uz skatuves kāps sestdien, 15. jūlijā.

Šobrīd 30 gadus vecā angļu dziedātāja spilgti iemirdzējās 2010. gadā, kad iznāca viņas debijas albums "Lights", kurā iekļautā lipīgā kompozīcija "Starry Eyed" kļuva par atspēriena punktu mūziķes karjerā.

Šo gadu laikā Goldingas panākumu tikai auguši, un viņa iemantojusi fanus visā pasaulē. Līdz ar slavu un atpazīstamību vairojusies arī interese par viņas privāto dzīvi, un aizvadītā gada vasarā tabloīdi steidza ziņot, ka viņai izveidojušās romantiskas attiecības ar britu princi Hariju. Tiesa, šīm runām netika gūts apstiprinājums, un tās noplaka tikpat drīz, cik sākušās.

Nelielu iespaidu par Goldingas profesionālajām un privātajām gaitām iespējams gūt ar sociālo tīklu starpniecību. Kā jau daudzi slaveni ļaudis, arī viņa iecienījusi "Instagram" tīklu, kurā ar glītām un pārdomātām bildītēm dokumentē savas gaitas.

Winner! 💪🏼 #Konta

A post shared by elliegoulding (@elliegoulding) on Jul 11, 2017 at 2:42pm PDT

🌴 @kevinmazur

A post shared by elliegoulding (@elliegoulding) on Jun 22, 2017 at 1:51am PDT

🌞✌🏼😊

A post shared by elliegoulding (@elliegoulding) on Jun 1, 2017 at 12:10pm PDT

Post run in the sun cuddles with my boy 😺 Lovely to be back in London x

A post shared by elliegoulding (@elliegoulding) on May 27, 2017 at 11:13am PDT

@weareequilibrium @ethicsandantics

A post shared by elliegoulding (@elliegoulding) on Apr 3, 2017 at 6:10am PDT