Albumā fiksēts grupas gada jubilejas koncerts, kas noritēja Ģertrūdes ielas teātrī 2016. gada 11. septembrī.

Kā atzīst paši mākslinieki, tieši dzīvajā lielākoties parādās katra mūziķa īstā dvēsele, un tā maģiskā sajūta, ko no studijas ierakstiem nedabūt. Pēc albuma "Scream, Breathe, Cry" izdošanas, kas ir diezgan izteikts studijas ieraksts, dzīvais koncertieraksts šķitis diezgan loģisks solis grupas attīstībā.

"Live in Concert" albumā varēs dzirdēt gan grupas oriģinālkompozīcijas, gan arī improvizācijas elementus, kas ir dabīga katra koncerta sastāvdaļa. Albumā būs dzirdami arī Ģertrūdes ielas teātra koncerta īpašais viesis – perkusionists Mārtiņš Miļevskis. Albuma vizuālo noformējumu veidojusi Elīna Brasliņa, savukārt skaņas materiāla apstrādi – Toms Lisments (mikss) un Edgars Skrāģis (māsters).

"Rihards Lībietis Orchestra" sastāvā darbojas Rihards Lībietis (ģitāra), Gints Smukais (ģitāra), Matīss Repsis (perkusijas), Erna Daugaviete (čells) un Toms Lipskis (bass). Grupa kopā aizvadījusi vairākus lielākus un mazākus koncertus Baltijas valstu klubos un kafejnīcās.

Rihards Lībietis ir mūziķis, ģitārists, kurš regulāri uzstājas ne vien kā akustiskās mūzikas mākslinieks, bet spēlē arī grupās "The Originals", "Midnight Dave n' The Cockroaches", "Pacific K", un sadarbojas ar citiem mūziķiem. Izdevis trīs albumus – "Gadalaiki.Pavasaris.Ģitāra". (2017), Latvijas mūzikas gadabalvai nominēto "Scream, Breathe, Cry" (2015) un "RL Elektronix" (2015), kā arī kopā ar grupu "Ryga" piedalījies izrādēs "Bannija Manro nāve" (2017), un "Izraidītie" (2014) Dailes Teātrī, kā arī "Noķer mani!" (2015) Ģertrūdes ielas teātrī.