Festivāla viesu vidū būs Štutgartes Baleta teātra vadošā soliste Hjodžuna Kana (Hyo-Jung Kang) (Koreja), kura dejos pārī ar Pablo fon Šternenfelsu (Pablo von Sternenfels) (Meksika). Hjodžuna Kana apguvusi baletu Seulā un Kirova Baleta akadēmijā Vašingtonā. Pablo fon Šternenfelss skolojies Čikāgas, Mehiko un Kubas baleta skolās. Meksikāņu dejotājs 2017. gadā Štutgartē veiksmīgi debitēja arī horeogrāfa ampluā.

Īpaši viesi Jūrmalā būs arī divi itāļu dejotāji no Ženēvas Lielā teātra – Simone Repele (Simone Repele) un Saša Riva (Sasha Riva). Abi mācījušies prestižajā Džona Noimaijera baletskolā Hamburgā, bet tagad dejo Ženēvā. Ievērības vērts ir Ženēvas baleta trupas darbības modelis, kas dod priekšroku jauniem horeogrāfiem, ļaujot tiem strādāt bez jebkādiem ierobežojumiem. Ženēvas Lielais teātris ir bijis starta laukums tādām mūsdienu horeogrāfijas zvaigznēm kā Saburo Tešigavara (Saburo Tesigavara), Bendžamins Milpjē (Benjamin Millepied), Sidi Larbi Čerkaui (Sidi Larbi Cherkaoui), Andonis Foniadakis (Andonis Foniadakis), Emanuels Gats (Emanuel Gat) un citiem.

Festivāla vadītājs ir Latvijas Nacionālās baleta trupas mākslinieciskais vadītājs Aivars Leimanis.

Biļetes nopērkamas "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā. Kā sola festivāla rīkotāji, mākslinieku saraksts vēl tiks papildināts.