No telpaugiem līdz vasaras puķēm – fotoieskats Salaspils stādu tirdziņā

No telpaugiem līdz vasaras puķēm – fotoieskats Salaspils stādu tirdziņā
Foto: Publicitātes foto

Trīs lietas – labas lietas! 10. jūnijā Salaspils botāniskajā dārzā notiek tradicionālais stādu gadatirgus, Salaspils novada svētki, kā arī visas dienas garumā apmeklētāji gaidīti apmeklēt botānisko dārzu bez ieejas maksas.

Tradicionālajā botāniskā dārza stādu tirdziņā vienuviet kuplā skaitā tiekas Latvijas labākie un populārākie stādu tirgotāji un dārzkopji. Savukārt botāniskā dārza stādu stendā īpaši plaši pārstāvēts vasaras puķu piedāvājums gan apstādījumiem, gan balkonu noformēšanai. Sortimentā ir petūnijas, samtenes, balzamīnes, begonijas, sudrabziedes, dažādi nokarenie balkonaugi un ne tikai. Lielākos apjomos vasaras puķes var iegādāties arī siltumnīcās pie audzētāja. Par iespēju doties pie audzētāja jautā pārstāvim botāniskā dārza stendā.

Iegādāties var arī gaumīgas sukulentu kompozīcijas un visdažādākos telpaugus. Stendā atradīsi arī astilbes, arizēmas un citas ziemcietes.

Stenda apmeklētājiem ir iespēja doties aizraujošā orientēšanās trasē, kuras veiksmīgākajiem finišētājiem tiks sagādāts pārsteigums!

Visi Nacionālā botāniskā dārza apmeklētāji aicināti izmantot iespēju bez maksas apmeklēt botānisko dārzu un stādu tirdziņu, kā arī baudīt Salaspils svētkus: lielkoncertu "Es esmu Salaspils", dažādas radošās darbnīcas un atrakcijas kā lieliem tā maziem.

Vairāk informācijas šeit.

Ieeja: bezmaksas

Source info

DELFI Tavs Dārzs


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Tavs Dārzs iesaka