1. Pērc lidmašīnas biļetes interneta tiešsaistē! Labākās cenas atradīsi, ja iegādāsies biļetes vismaz pāris mēnešus pirms plānotā brauciena, bet, izmantojot biļešu iegādei interneta vietni aviokases.lv, izdevīgākā piedāvājuma atrašana neprasīs tik daudz laika kā pašam meklējot informāciju par katras atsevišķas aviokompānijas cenām iecerētajā maršrutā. Aviokases.lv apkopo visu populārāko aviokompāniju piedāvājumus uz konkrēto galamērķi, sarindojot tos pēc cenas pieaugošā secībā, kā arī informāciju par lidojumā garumu, pārsēšanās skaitu, laiku, kas jāgaida starp reisiem utt.. Bez tradicionālo aviokompāniju lidojumiem šajā interneta vietnē apkopoti arī zemo cenu aviokompāniju piedāvājumi, turklāt ar reisu savstarpējiem savienojumiem, kas ir ļoti ērti ceļojuma plānošanai. Tādējādi atkarībā no vēlmēm vari izvēlēties vai nu izdevīgāko savas iecienītās aviokompānijas cenu, vai kopumā lētāko biļetes cenu. Piemēram, ja tevi nebaida 6-7 stundu ilga gaidīšana starp reisiem lidostā, vari atrast attiecīgu piedāvājumu un aizlidot uz Kanāriju salām un atpakaļ par 160-170 latiem (parastā cena - ap 350).

2. Ietaupi 10-20% par viesnīcu, veicot rezervāciju ar priekšapmaksu! Portāla aviokases.lv sadaļā Viesnīcas iespējams izvēlēties sev cenas un piedāvāto apstākļu ziņā piemērotāko viesnīcu no plaša pārbaudītu piegādātāju viesnīcu klāsta, veicot par to priekšapmaksu vai nu kādā no ceļojumu biroja Astra Tūre birojiem, vai ar bankas pārskaitījumu. Ja veiksi rezervāciju, taču izvēlēsies apmaksāt viesnīcu pēc ierašanās tajā, tas izmaksās dārgāk, tomēr rezervācijas sistēmas izmantošana ļaus ietaupīt vismaz 5% izdevumu. 

3. Ja plāno galamērķī izmantot auto, rezervē to, jau plānojot savu ceļojumu. Aviokases.lv sadaļā Auto noma iespējams rezervēt auto jebkurā pilsētā, un rezervējot sev vēlamo transporta līdzekli jau iepriekš, pieejams gan plašāks piedāvājums, gan izdevīgākas cenas kā ieplānotā ceļojuma galamērķi aktīvās tūrisma sezonas laikā.

4. Ja dod priekšroku tūroperatora izplānotam ceļojumam, rezervē to internetā! Visizdevīgākie vasaras sezonas ceļojumu piedāvājumi pieejami jau pēc jaunā gada, kad tos rezervējot, iespējams ietaupīt pat 50% no ceļojuma cenas. Taču daži tūroperatori vēl joprojām piedāvā ceļojumus ar 35-40% atlaidi. Piemēram, Novatour šāds piedāvājums ir spēkā līdz pat marta beigām, - meklē akcijas cenas vietnē aviokases.lv. Papildus tam internetā rezervētiem ceļojumiem tūroperatori parasti piemēro vismaz 3-5% atlaidi.

Vairāk informācijas: www.aviokases.lv

Astra Tūre biroji: Rīgā, Mazā Pils ielā 5 un Brīvības ielā 45, un Daugavpilī, Viestura ielā 61/63.

Bezmaksas tālrunis konsultācijām: 67222811.

Aviokases.lv