Viņa informēja, ka dobē izaugušos dārzeņus pakāpeniski nomainīs pret ziediem un dekoratīvajiem dārzeņiem, kas rīdziniekus un pilsētas viesus priecēs vēl līdz salnām. Pēc tam dobi sagatavos ziemas mieram.

Pagaidām gan vēl nav zināms, vai arī nākamgad garāmgājējus pie valdības ēkas priecēs leknie dārzeņi. Tomēr Ministru kabinets sola ņemt vērā iedzīvotāju pozitīvās atsauksmes, un arī nākamgad būs kāds interesants projekts.

Latvijas lauksaimnieku interešu aizstāvēšana Eiropas Savienībā būs aktuāla arī nākamajā gadā, kad turpināsies sarunas par ES daudzgadu budžetu 2014.-2020.gadam. Lai pievērstu uzmanību nevienlīdzīgai situācijai tiešmaksājumu jomā, arī nākamajā gadā plānotas jaunas simboliskas akcijas, sacīja Šadre.

Kā ziņots, Valsts Kanceleja, sadarbojoties ar Latvijas lielākajām lauksaimnieku organizācijām – Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociāciju, Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomi un Zemnieku saeimu – rīko simbolisku aktivitāti "Lauki ienāk pilsētā", izveidojot dārzeņu dobi pie Ministru kabineta ēkas centrālās ieejas, Brīvības bulvārī. Aktivitātes mērķis ir vērst vietējās un ārvalstu sabiedrības uzmanību uz Latvijas lauksaimnieku nevienlīdzīgo situāciju ar Eiropas Savienības tiešmaksājumiem.