1. Valērijs Agešins - Liepājas 2.vidusskolas vēstures pasniedzējs
2. Andrejs Aleksejevs - a/s "Laima" pārdošanas pārstāvis Zemgalē
3. Anžela Aļohno - i/u "Medicīnskā dezinfekcija" direktore
4. Aleksandrs Bartaševičs - LR 7.Saeimas deputāts
5. Harijs Bārs - pensionārs
6. Martijans Bekasovs - LR 7.Saeimas deputāts
7. Leonīds Beķers - SIA "Velve plus" direktora vietnieks
8. Ludmila Belinceva - apdrošināšanās a/s "AK Alianse" personu apdrošināšanas departamenta galvenā speciāliste
9. Anatolijs Bobrovs - a/s "Rīgas centrāltirgus" valdes loceklis
10. Pauls Bogdanovs - Jēkabpils pilsētas domes denacionalizācijas un privatizācijas komisijas loceklis

11. Tatjana Boguševiča - LR 7.Saeimas deputāta palīdze
12. Vladimirs Buzajevs - Rīgas domes deputāts
13. Boriss Cilevičs - LR 7.Saeimas deputāts
14. Mihails Černousovs - SIA "Daka" prezidents
15. Aivars Dātavs - LR 7.Saeimas frakcijas "Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā" vecākais konsultants
16. Oļegs Deņisovs - LR 7.Saeimas deputāts
17. Vadims Dolmatovs - SIA "Abeltas" jurists
18. Marks Dubovskis - SIA "Marks Dubovskis" direktors
19. Viktors Fedotovs - Ļeņingradas blokādi pārcietušo personu biedrības priekšsēdētājs
20. Sergejs Fjodorovs - Viļānu 41.arodvidusskola direktora vietnieks

21. Gita Frolova - SIA "Akalada" direktore
22. Ainārs Galviņš - SIA "Jalta" direktora palīgs
23. Jānis Garbovskis - k/s "Gaiziņš" tehnologs
24. Svetlana Gnidenko - a/s "Dzintars" sertificēšanas nodaļas vadītāja
25. Aleksandrs Golubovs - LR 7.Saeimas deputāts
26. Zoja Gorbunova - SIA "Tilts" menedžere
27. Sergejs Hristoļubovs - Rīgas domes revīzijas komisijas revidents
28. Ojārs Ignacs - brīvmākslinieks
29. Antoņina Ignatāne - Rīgas 13.vidusskolas skolotāja
30. Viktors Ivanovs - sia "Latrek'' datoru operators

31. Aleksandrs Ivanovs - SIA "Valerija" tehniskais padomnieks
32. Andrejs Jakovļevs - SIA "Litir" konsultants
33. Jeļena Jeremejeva - Latvijas lauksaimniecības universitātes 4.kursa studente
34. Natālija Jolkina - LR 7.Saeimas deputāta palīdze
35. Jānis Jurkāns - LR 7.Saeimas deputāts
36. Nikolajs Kabanovs - laikraksta "Vesti segodņa" publicistikas nodaļas vadītājs
37. Māris Kalve - SIA "MKLA" direktors
38. Žanna Kareļina - Latvijas policijas akadēmijas 5.kursa studente
39. Valērijs Karpuškins - laikraksta "Čas" sporta nodaļa vadītājs
40. Jānis Kaverskis - "Parex brokeru sistēma" ģenerāldirektors

41. Ivans Kitovs - Pļaviņu pilsētas pašvaldības komunālo un sadzīves pakalpojumu uzņēmuma pārvaldnieks
42. Andrejs Klementjevs - LR 7.Saeimas deputāts
43. Vjačeslavs Kuzņecovs - SIA "Acu mikroķirurģijas centrs" direktors
44. Līga Lapinska - pašnodarbināta persona tulks
45. Modris Lujāns - LR 7.Saeimas deputāts
46. Anatolijs Mackevičs - Daugavpils 16.vidusskolas skolotājs, arodbiedrības priekšsēdētājs
47. Pāvels Maksimovs - LR 7.Saeimas deputāts
48. Maksims Margoļins - ķirurgs
49. Irēna Meclanga - SIA "Andrejs - K" pārdevēja
50. Sergejs Mirskis - LR 7.Saeimas deputāta palīgs

51. Miroslavs Mitrofanovs - LR 7.Saeimas deputāts
52. Vitālijs Orlovs - SIA "Elpils" menedžeris, ārsts - konsultants
53. Ārija Ozola - SIA "Līcis" šprotu pakotāja
54. Vladimirs Pedāns - privatizējamais valsts mēbeļu uzņēmuma "Latgale" pārvaldnieks
55. Igors Pimenovs - Latvijas krievu mācībvalodas skolu atbalsta asociācija (LKMSAA- LAŠOR) valdes priekšsēdētājs
56. Jakovs Pliners - LR 7.Saeimas deputāts
57. Kārlis Plūmiņš - SIA "Raimis - T" celtnieks
58. Ingrīda Podkolzina - SIA "Verans" direktore
59. Ļubova Prilucka - SIA "Vārds" direktora vietniece medicīnas jautājumos
60. Boriss Rastopirkins - LR 7.Saeimas deputāts

61. Gaļina Rešina - Baltijas krievu institūta profesore
62. Ivans Ribakovs - Rēzeknes 2.vidusskolas direktors
63. Aleksandrs Sakovskis - SIA "Kresko konsultācijas" direktora vietnieks
64. Igors Smirnovs - LR valsts tiesu medicīnas centra Ludzas un Rēzeknes tiesu medicīnas nodaļas eksperts
65. Juris Sokolovskis - LR 7.Saeimas deputāts
66. Sergejs Solovjovs - Daugavpils pievadķēžu rūpnīcas strādnieks
67. Igors Solovjovs - LR 7.Saeima deputāts
68. Vjačeslavs Stepaņenko - SIA "Tem TV" jurists
69. Valerijs Strigins - Rīgas 34.vidusskolas skolotājs
70. Līga Švorina - ASF "Jaunā politika" prezidente

71. Andris Tolmačovs - i/u "Tolan" direktors
72. Oļegs Tolmačovs - LR 7.Saeimas deputāts
73. Jānis Treikals - a/s "Rīgas ceļu pārvalde" pilnvarnieks
74. Dainis Turlais - starptautiskās asociācijas "Eiropa 2000" Latvijas nacionālās nodaļas valdes loceklis
75. Jānis Urbanovičs - LR 7.Saeimas deputāts
76. Aleksejs Vidavskis - SIA kopuzņēmuma "Latrostrans" direktors
77 Alma Zusāne - a/s "Balta" apdrošināšanas aģente