Latvijas valstsvienības uzbrucējs Māris Verpakovskis Kijevas "Dinamo" dublieru sastāvā guvis divus vārtus Ukrainas čempionāta pēdējā spēlē pret Doņeckas "Šahtar", sekmējot dinamiešu uzvaru ar 4:3.
Pirmajā puslaikā Verpakovskis rezultatīvi noslēdza kijeviešu pretuzbrukumu, panākot 1:0. Spēles 71.minūtē Verpakovskis ar skaistu sitienu ar galvu palielināja rezultāta starpību līdz 4:1.

Kijevas "Dinamo" pirmais sastāvs mačā pret Doņeckas "Šahtar" pēc pirmā puslaika bija vadībā ar 2:0, taču pēc pārtraukuma nenosargāja iegūto pārsvaru un spēle beidzās 2:2.

Abas komandas čempionātu beidza ar vienādu punktu skaitu un 14.maijā Krivojrogā aizvadīs papildspēli par čempionu titulu.