Divu spēcīgāko Spānijas futbola klubu duelī Spānijas kausa izcīņas pusfinālā uzvarējuši Madrides "Real", kas atbildes spēlē Barselonā pārliecinoši, ar 3:1 pārspēja "FC Barcelona".

Kamēr Lionels Mesi šai mačā savu gūto vārtu statistiku nepapildināja, Krištianu Ronaldu atzīmējās ar diviem gūtiem vārtiem - viņš pirmajā puslaikā ar soda sitienu atklāja šīs spēles rezultātu, bet otrajā puslaikā vēlreiz pārspēja "Barcelona" vārtsargu Viktoru Valdesu.

Trešos vārtus "Real" labā 68. minūtē guva Rafaels Varane, bet goda vārtus mājiniekiem guva Hordi Alba 89. minūtē.

Pirmā pusfināla spēle Madridē noslēdzās ar neizšķirtu 1:1 un Spānijas kausa finālā ar rezultātu 4:2 iekļuva "Real".

Otrajā pusfinālā spēlēs "Sevilla" un "Atletico".