Latvijas futbola izlases uzbrucējs Māris Verpakovskis Grieķijas otrās spēcīgākās līgas sezonas pēdējā spēlē izcēlās ar vārtu guvumu, palīdzot viņa pārstāvētajai "Ergotelis" komandai atgriezties valsts spēcīgākajā čempionātā – Superlīgā.

Sezonas pēdējā mačā "Ergotelis" izbraukumā nospēlēja neizšķirti 1:1 (0:1) ar "Niki Volos" futbolistiem.

Verpakovskis, kurš laukumā pavadīja visas 90 minūtes, ar vārtu guvumu izcēlās 77.minūtē, panākot neizšķirtu 1:1.

Šis neizšķirts "Ergotelis" vienībai neļāva saglabāt pirmo vietu Grieķijas otrās līgas čempionātā, taču ļāva nosargāt otro pozīciju, ar kuru pietiek, lai atgrieztos Grieķijas Superlīgā. Zaudējuma gadījumā Verpakovska komanda noslīdētu uz piekto vietu.