Konfederāciju kausa izcīņas finālā trešdien iekļuva mājiniece Brazīlijas futbola izlase, kas cīņas izskaņā guva vārtus un ar 2:1 (1:0) pieveica Urugvaju.

Pirmā puslaika izskaņā Freds izvirzīja brazīliešus vadībā, bet otrā puslaika sākumā Edinsons Kavani izlīdzināja rezultātu. Četras minūtes pirms mača beigām Paulinju pēc Neimara stūra sitiena augstā lēcienā ar galvu raidīja bumbu vārtos, nodrošinot Brazīlijai vietu finālā.

Tādējādi Brazīlija trešo reizi pēc kārtas iekļuvusi Konfederāciju kausa finālā, kur svētdien slavenajā, rekonstruētajā Marakanas stadionā tās pretiniece būs Spānija vai Itālija.