Latvijas jaunā futbola pussarga Andreja Cigaņika pārstāvētā Vācijas komanda Leverkūzenes "Bayer" otrdien panāca neizšķirtu pret slaveno Spānijas klubu "Barcelona" UEFA Jauniešu līgas (jauniešu ekvivalents UEFA Čempionu līgai) turnīra mačā.

"Bayer" izbraukumā nospēlēja ar pretiniekiem neizšķirti 1:1 (0:0).

Spēles rezultātu mača 72.minūtē atklāja Ēriks Montessmo no "Barcelona", taču vienu minūti līdz pamatlaika beigām Pauls Gemains panāca izlīdzinājumu.

Pašlaik 18 gadus vecais Cigaņiks laukumā pavadīja visas 90 minūtes, taču glābt komandu no zaudējuma nespēja.

E apakšgrupas kopvērtējumā pēc divām kārtām ar četriem punktiem līdere ir tieši "Bayer", bet tālāk ar diviem punktiem seko "Barcelona" un Itālijas komanda "AS Roma", kamēr viens punkts ir Borisovas BATE no Baltkrievijas rēķinā.

Šīs sezonas UEFA Jauniešu līgas pirmajā mačā "Bayer" ar 1:0 pieveica BATE futbolistus.

Pēc divu apļu turnīra izslēgšanas spēles sasniegs astoņu apakšgrupu divas labākās komandas.

Cigaņiks uz "Bayer" kluba sistēmu pērn pārcēlās no "Skonto" jauniešu komandas. Vācijas futbola skauti spēlētāju bija pamanījuši un novērtējuši starptautiskajā turnīrā "Riga Cup".

Šī ir UEFA Jauniešu līgas trešā sezona, bet par iepriekšējās čempioni kļuva Londonas "Chelsea" no Anglijas.