Āzijas Futbola konfederācijas kausa izcīņas mačā Libānas komandas "Al Ahed" vārtsargs Hasans Bitars ielaida ļoti muļķīgus vārtus, pēc kuriem viņš apsūdzēts spēļu rezultāta ietekmēšanā, vēsta portāls "Eurosport".

"Al Ahed" komanda piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 2:0 Turkmenistānas vienībai "Altyn Astyn".

Bitars mača pirmos vārtus ielaida 58. minūtē pēc sava komandas biedra piespēles. Viņš neveiksmīgi uzņēma bumbu, un tā ieripoja vārtos.

Pēc mača parādījās informācija, ka pirms otrā puslaika aizdomīgi strauji palielinājās likmju skaits uz to, ka "Altyn Astyn" komanda gūs vārtus un izcīnīs uzvaru. Aizdomīgās aktivitātes totalizatoros piesaistīja arī FIFA amatpersonu uzmanību.

Pēc vārtsarga neveiksmīgās epizodes mediji viņu turēja aizdomās par piedalīšanos nelikumīgajās darbībās, taču šīs lietas izmeklēšana ir tikai sākuma procesā.