Urugvajas futbola izlase jau pēc divām spēlēm C apakšgrupā zaudējusi izredzes iekļūt Dienvidamerikas valstsvienību turnīra "Copa America" ceturtdaļfinālā.

Urugvajas izlase ceturtdien ar rezultātu 0:1 (0:1) piekāpās Venecuēlas valstsvienībai, piedzīvojot otro zaudējumu turnīrā. Uzvarētājiem vienīgos vārtus 36. minūtē guva Hosē Salomons Rondons.

Venecuēla tikai ceturto reizi spējusi pārvarēt turnīra pirmo kārtu "Copa America" turnīrā. Tikmēr Urugvajas izlases līderis Luiss Suaress šajā mačā netika laukumā, par ko bija ļoti neapmierināts uz rezervistu soliņa.

Savukārt otrajā C grupas spēlē Meksika ar rezultātu 2:0 (1:0) pārspēja Jamaikas spēlētājus. Ar vārtu guvumiem izcēlās Havjērs Ernandess un Oribe Peralta.

Līdz ar to pēc divās spēlēm Meksikai un Urugvajai C grupā ir pa sešiem punktiem, kas abām komandām dod vietu ceturtdaļfinālā. Urugvaja un Japāna cīņu par ceturtdaļfinālu jau noslēgušas.