Argentīnas futbola izlase "Copa America" grupu turnīra pirmajā mačā ar 2:1 (0:0) uzvarējusi pašreizējos kausa īpašniekus Čīles valstsvienību.

Šo spēli argentīnieši aizvadīja bez uzbrucēja Lionela Mesi, kurš pārbaudes spēlē ar Hondurasu pirms turnīra guvis muskuļu traumu. Mesi atradās uz rezervistu soliņa, taču laukumā neizgāja.

Rezultāts tika atklāts mača 51. minūtē, kad Čīles izlases vārtsargu Klaudio Bravo pārspēja Anhels di Marija. Evers Banega pēc astoņām minūtēm jau panāca 2:0, tomēr Čīles komandai kompensācijas laikā izdevās vienus vārtus atgūt. Vārtus čīliešiem guva Hosē Pedro Fuensalida.

Otrā D grupas spēlē Panama ar 2:1 uzvarēja Bolīviju un kopā ar Argentīnas izlasi ir vadībā grupas kopvērtējumā.