Latvijas U-17 izlase Minskā piedzīvojusi zaudējumu otrajā "Prezidenta sporta kluba kausa" izcīņas turnīra spēlē, ar 3:4 (2:1, 0:1, 1:2) piekāpjoties Baltkrievijas vienaudžiem, informē Latvijas Hokeja federācija.

Latvijas U-17 hokeja izlase divas reizes spēles laikā spēja izvirzīties vadībā, diemžēl neveiksmīgi aizvadīta otrās trešdaļas galotne un trešā trešdaļa, liedza Jura Ozola vadītai komandai izcīnīt pirmo uzvaru turnīrā. Mūsu komandas labā vārtus guva Valters Apfelbaums, Emīls Ezītis un Verners Egle.

Mača labākais spēlētājs Latvijas komandā tika atzīts aizsargs Pauls Svars.

Turnīra pēdējo spēle Latvijas U-17 izlase aizvadīs pret Slovākijas U-16 izlasi, kura tāpat kā mūsu komanda piedzīvoja divus zaudējumus.