2016. gada Pasaules kausa izcīņā hokejā apvienotā Ziemeļamerikas U-23 izlase savā pirmajā spēlē ar rezultātu 4:1 (1:0, 3:0, 0:1) pārspēja Somijas valstsvienību.

Džeks Eikels sestajā minūtē guva pirmos vārtus spēlē, bet otrajā periodā pēc Džonija Gudro, Džonatana Druīna un Neitena Makkinona precīzajiem metieniem rezultāts kļuva 4:0. Četras minūtes pirms mača beigām Valteri Filpula guva goda vārtus Somijas valstsvienībai.

Jau vēstīts, ka otrā B grupas spēlē svētdien Zviedrija ar 2:1 (0:0, 2:0, 0:1) pārspēja Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadīto Krievijas valstsvienību. Savukārt A apakšgrupas spēlē kanādieši ar 6:0 (3:0, 2:0, 1:0) pārspēja Čehiju. Tikmēr Eiropas komanda ar 3:0 (1:0, 2:0, 0:0) pieveica ASV.