Krievijas basketbola čempionāta regulārās sezonas pēdējā spēlē sestdien sešu zaudējumu sēriju pārtrauca Latvijas centra spēlētāja Kaspara Kambalas pārstāvētā Krasnojarskas "Jeņisej" komanda, kas savā laukumā ar rezultātu 85:59 pieveica Samāras CSK-VVS komandu un iekļuva turnīra ceturtdaļfinālā.

Kambala laukumā pavadīto 23 minūšu un 22 sekunžu laikā guva 13 punktus, realizējot sešus no septiņiem izpildītajiem divpunktu metieniem un vienu no diviem soda metieniem. Tāpat latvietis šajā mačā izcīnīja divas atlēkušās bumbas un nopelnīja trīs personīgās piezīmes, bet četras reizes noteikumi tika pārkāpti pret viņu.

Čempionāta regulārās sezonas noslēguma kopvērtējumā „Jeņisej" ar astoņām uzvarām 22 spēlēs izcīnīja astoto vietu un ceturtdaļfinālā tiksies ar čempionvienību Maskavas CSKA, kas izcīnīja panākumus visās 22 regulārās sezonas spēlēs.