"Aldaris" Latvijas Basketbola līgas (LBL) čempionātā "VEF Rīga" savā pēdējā spēlē pamatturnīrā ar 79:67 pārspēja "Jūrmala/Fēnikss".

"VEF Rīga" no pirmās minūtes uzkāpa uz visbīstamākās takas - izvirzījās vadībā, tomēr nepanāca izšķirošo un nebija gatavi jūrmalnieku enerģiskajam izrāvienam trešajā ceturtdaļā. Galu galā intriga atrisinājās tikai pašā spēles izskaņā.

Statistikā vicečempioniem neliels pārsvars gandrīz visos basketbola elementos. Īpaši rezultatīvajās piespēlēs (22-13) un tuvajos metienos (21/36 pret 19/44). Uzvarētājiem punktus guva visi 11 basketbolisti (Anžejam Pasečnikam 14+8 atlēkušās). Zaudētājiem 22 punktus guva Mārtiņš Laksa.

"VEF Rīga" pamatturnīrā finišēja ar bilanci 8-2 (80% uzvaru). Tabulā vairāk var būt ventspilniekiem (ja pēdējās četrās spēlēs izcīnīs vismaz 2 uzvaras) un liepājniekiem (ja uzvarēs visās atlikušajās spēlēs).