Latvijas sportiste Elza Gulbe svētdien izcīnīja piekto vietu Itālijā notiekošajā pasaules U-23 čempionāta akadēmiskajā airēšanā.

Vieninieku sacensībās Gulbe A finālā starp sešām dalībniecēm bija piektā, apsteidzot vien serbieti Jovanu Arsiču. No bronzas medaļas, ko izcīnīja Vācijas sportiste Anne Bēnkena, latviete atpalika par vairāk nekā deviņām sekundēm.

Kā ziņots, pirms tam savā priekšsacīkšu braucienā Gulbe ierindojās otrajā vietā, nespējot tikt pie automātiskas vietas pusfinālā, bet sekojošajā gandarījuma kārtā tika pie uzvaras savā braucienā. Savukārt pusfinālā Latvijas pārstāve triumfēja savā braucienā.

Pērn pasaules U-23 čempionātā Gulbe izcīnīja bronzas godalgu.

Jau vēstīts, ka Latvijas pārairu divnieks Krišs Kalniņš un Gints Zunde sestdien ierindojās 13.vietā, bet vieninieku braucējs Rūdolfs Rumba samierinājās ar 26.vietu.