Latvijas labākais biatlonists Andrejs Rastorgujevs Somijā notiekošajā pasaules čempionātā aizvada 12,5 kilometru iedzīšanas sacensības svētdien pakāpās līdz 25.vietai.

Sestdien notikušajā sprintā Latvijas vadošais biatlonists ar četrām kļūdām šaušanā bija tikai 42.vietā. Turklāt arī iedzīšanā viņš jau pirmajā šaušanā kļūdījās divas reizes, bet otrajā un trešajā - pa vienai. Tomēr ceturtajā šaušanā Latvijas sportists bija nekļūdīgs un pakāpās līdz 25.pozīcijai.

Par uzvarētāju kļuva vācietis Ēriks Lesers, kurš sprintā bija piektais, bet iedzīšanā noguldīja visus 20 mērķus. Viņam 17 sekundes zaudēja krievs Antons Šipuļins, savukārt trešais palika norvēģis Tarjeijs Bē.

Rastorgujevs uzvarētājam finišā zaudēja divas minūtes un 14,3 sekundes.

Zīmīgi, ka sprintā uzvarējušais Juhanness Tingness Bē palika vien 31.pozīcijā.