Latvijas vadošas biatlonists Andrejs Rastorgujevs piektdien Pasaules kausa izcīņas posma sprintā Anholcā izcīnīja 36. vietu.

10 kilometru distanci Rastorgujevs veica 24:17,1 minūtē, uzvarētājam Simonam Šempam no Vācijas zaudējot 1:15,9 minūtes. Pirmajā šaušanā Rastorgujevs sašāva visus piecus mērķus, bet otrajā šaušanā stāvus viņš netrāpīja pa diviem mērķiem, līdz ar to viņam nācās veikt divus soda apļus.

Pēc pirmās šaušanas Rastorgujevs bija piektajā vietā, taču pēc otrās "ugunslīnijas" viņa temps mazinājās, kas finišu ļāva sasniegt 36. vietā.

Bez Šempa uz goda pjedestāla kāpa Maksims Cvetkovs no Krievijas ( +5,8), kā arī norvēģis Tarjei Bē (+10,8). Vadošie trīs sportisti šaušanas veica bez kļūdām. Tikmēr Pasaules kausa līderis Martēns Furkāds ar trīs kļūdām šaušanās ierindojās 28. vietā (+1:09,8).

No pārējiem Latvijas biatlonistiem Ingus Deksnis ar divām kļūdām finišēja 101. vietā (+3:40,2), bet 103.vietā finišu sasniedza Daumants Lūsa (+3:43,1), kuram arī divas kļūdas.