Ar divu minūšu noraidījumu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta vienīgajā pirmdienas spēlē izcēlās Novosibirskas "Sibirj" komandu pārstāvošais Latvijas aizsargs Artūrs Kulda.

Aizvadītajā mačā "Sibirj" savā laukumā ar 2:0 (1:0, 1:0, 0:0) uzvarēja Novokuzņeckas "Metallurg" hokejistus.

Kulda šoreiz laukumā pavadīja 21 minūti un 44 sekundes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa vārtiem, bet otrās trešdaļas 13.minūtē izpelnījās noraidījumu par rupjību, atstājot savu komandu trijatā pret pieciem Novokuzņeckas komandas hokejistiem.

Vārtus mājinieku labā guva Konstantīns Glazačevs un zviedru leģionārs Jonass Enlunds. Gan Glazačevs, gan Enlunds šajā mačā izcēlās arī ar rezultatīvām piespēlēm.

Novosibirskas klubam šī bija jau trešā uzvara pēc kārtas.

KHL Austrumu konferences kopvērtējumā "Sibirj" ar 43 punktiem 26 spēlēs atrodas piektajā vietā, bet Novokuzņeckas komanda ar 40 punktiem ieņem sesto pozīciju.