Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Kazaņas "Ak Bars" piektdien tradicionālā pārbaudes turnīra "Latvijas Dzelzceļš" kausa mačā ar rezultātu 3:0 (0:0, 1:0, 2:0) uzvarēja Minskas "Dinamo", iekļūstot sacensību finālā.

Mača rezultātu 24.minūtē atklāja Fjodors Malihins, bet 52.minūtē vairākuma izspēlē rezultātu uz tablo dubultoja zviedrs Oskars Mellers. Treknu punktu mačam pielika Jevgēņijs Bodrovs, kurš trīs minūtes vēlāk guva komandas trešos vārtus.

Līdz ar to Kazaņas vienība iekļuva "Latvijas Dzelzceļa" kausa finālā, kur spēkosies ar Rīgas "Dinamo" un Jaroslavļas "Lokomotiv" pāra uzvarētāju, kas noskaidrosies piektdien vakarā.

Kā zināms, "Ak Bars" turnīra pirmajā spēlē ar 4:2 uzvarēja "Lokomotiv" vienību, bet otrajā turnīra cīņā ar 3:6 zaudēja Rīgas klubam. Savukārt Minskas "Dinamo" sacensību pirmajā kārtā ar 2:1 uzvarēja rīdziniekus, bet otrajā cīņā ar 0:1 piekāpās "Lokomotiv".

Komandas veiks viena apļa turnīru, pēc kura rezultātiem sestdien tiks aizvadītas spēles par pirmo vietu un trešo vietu.

"Latvijas Dzelzceļa" kauss tā dalībniecēm tradicionāli ir pēdējā sagatavošanās pirms KHL sezonas sākuma.