Rīgas "Dinamo" Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonas otro izbraukuma sēriju noslēdza ar maču Čeļabinskā pret vietējo "Traktor" vienību, kurā piedzīvoja "sauso" zaudējumu ar 0:3 (0:0, 0:1, 0:2).

Rīdziniekus kārtējo reizi iegāza noraidījumi - divus no trim vārtiem "Traktor" guva skaitliskajā vairākumā.

Līdzīga cīņa ritēja pirmajā periodā, kad abas komandas rādīja aktīvu un disciplinētu spēli, taču turpinājumā laukumā sāka dominēt mājinieki, un pirmos vārtus "Traktor" guva, kad noraidījumu otrās trešdaļas sākumā bija izpelnījies Patriks Malens.

Lai arī rīdzinieki centās izlīdzināt rezultātu, teicami "Traktor" vārtos spēlēja Vasīlijs Demčenko, kuram palīdzēja aizsardzības spēlētāji.

Uzvaru mājinieki nodrošināja sev trešās trešdaļas vidū, kad divus vārtus guva Maksims Jakuceņa, kurš ļoti aktīvi darbojās visas spēles gaitā. "Traktor" bija iespēja izcīnīt vēl lielāku pārsvaru, taču Aleksejs Kručiņins nerealizēja piespriesto "bullīti" - teicami nospēlēja rīdzinieku vārtsargs Jakubs Sedlāčeks.

Tādējādi Rīgas "Dinamo" no trīs spēļu izbraukuma mājās atgriežas ar diviem punktiem, ko ieguva pret "Salavat Julajev".

Plašāku spēles aprakstu lasiet portāla "Delfi" teksta tiešraides arhīvā!