2014.gada pasaules hokeja čempionāta B grupas spēlē Somijas valstsvienība ar rezultātu 3:2 (1:0, 1:0, 0:2, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pieveica Šveices izlasi.

Somijas un Šveices izlases spēli iesāka ļoti ātrā tempā, tomēr neliels pārsvars piederēja somiem. Sestajā minūtē Tommi Kivisto izdarīja ļoti spēcīgu metienu no zilās līnijas, un ripa atrada ceļu vārtos. Otrajā periodā Somija panāca divu vārtu pārsvaru, kad, izslidojot no aizvārtes, ripu apakšējā stūrī meta Oli Jokinens.

Trešajā periodā Šveice sāka atspēlēšanos, un 42.minūtē 1:2 panāca Reto Suri. Cīņas turpinājumā komandas spēkojās līdzīgi, bet trīs minūtes pirms pamatlaika beigām Romans Josī izlīdzināja rezultātu un ieveda maču pagarinājumā.

Pagarinājumā Somija nerealizēja vairākumu, bet tad arī Šveicei neizdevās izmantot vairākas iespējas. Līdz ar to uzvarētājs tika noskaidrots pēcspēles metienu sērijā. Ilgāku laiku komandas nespēja realizēt "bullīti", bet tad precīzs bija Īro Pakarinens, nodrošinot uzvaru somiem.

$d_id=70; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2014/hockey2014star.inc' ?>