Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta mačā domstarpības bija starp Klīvlendas "Cavaliers" saspēles vadītāju Kairiju Īrvingu un galveno treneri Deividu Blatu.

Cīņā pret Ņujorkas "Knicks" pēdējā minūtē rezultāts bija rezultāta 88:87 "Cavaliers" labā, un treneris Blats pieprasīja minūtes pārtraukumu, par ko ļoti neapmierināts bija Īrvings. Tomēr pēc tam Īrvings guva ļoti svarīgus divus punktus, nodrošinot savas komandas uzvaru.

"Tā ir daļa no spēles," savas emocijas pēc Blata pieprasītā minūtes pārtraukuma skaidroja Īrvings. "Viņš mums uzzīmēja lielisku kombināciju, uzticēja man bumbu svarīgā situācijā. Mēs sākam pierast viens pie otra."

Īrvings šajā mačā guva 37 punktus, sekmējot "Cavaliers" uzvaru ar rezultātu 90:87.