Izcilu tēlošanas paraugu sniedzis Senegālas futbola izlases vārtsargs Hadims N'Diaje, kurš Āfrikas kausa izcīņas spēlē pret Alžīrijas komandu laika vilcināšanas nolūkos pats sev iespēra pa potīti.

Neilgi pirms spēles beigām, kad rezultāts bija 2:2, N'Dije, ieraidot bumbu laukumā, neveikli ieskrējās, aizķērās pats aiz savas kājas un sāka sāpēs valstīties pa laukumu, aicinot pie sevis ārstu. Kad spēles laiks bija 90. minūtes, vārtsargs piecēlās un turpināja maču, it kā nekas nebūtu bijis.

Mačs noslēdzās ar šo pašu rezultātu, kas palīdzēja Senegālai iegūt pirmo vietu grupā un iekļūt Āfrikas kausa ceturtdaļfinālā.