Spānijas futbola izlase, kas pirmdien, 13. Jūnijā, EURO 2016 spēlē ar 1:0 pieveica Čehiju, sasniegusi jaunu Eiropas čempionāta finālturnīru rekordu.

Spānijas futbola izlase uzvaras vārtus mačā guva tikai 87. minūtē, bet spāņu vārtsargs Dāvids de Hea palika "sausā". Tādējādi Spānija jau sesto spēli pēc kārtas finālturnīros nav ielaidusi bumbu savos vārtos un Eiropas čempionu "sausā" sērija turpinās jau 599 minūtes. Pirms četriem gadiem Ukrainā un Polijā notikušajā čempionātā spāņi ielaida tikai pirmajā spēlē pret Itāliju, kas noslēdzās neizšķirti 1:1. Pēc tam spāņu vārtos bumbu vēl iesita portugāļi, bet tas bija EURO 2012 pusfinālā pēcspēles 11 metru sitienu sērijā, jo pamatlaiks noslēdzās bez vārtu guvumiem.

Eiropas čempionātu rekordiste "sauso" spēļu ziņā ir Itālija, kurai tagad ir 17 mači bez zaudētiem vārtiem, tai seko Vācija un Nīderlande (15 "sausās" spēles), bet spāņiem ir 13 "sausās" spēles.