Latviešu basketbolists Dairis Bertāns sestdien guva 11 punktus Spānijas augstākās līgas (ACB) mačā, palīdzot "Bilbao Basket" savā laukumā ar 93:77 (24:24, 19:17, 22:12, 28:24) pieveikt "Valladolid" vienību.

Bertāns laukumā pavadīja 34 minūtes un 21 sekundi, grozā raidot trīs no pieciem divpunktu metieniem, vienu no četriem tālmetieniem un abus soda metienus. Tāpat latvieša rēķinā divas atlēkušās bumbas, viena rezultatīva piespēle, divas piezīmes, četri izprovocēti noteikumu pārkāpumi un desmit efektivitātes punkti.

Tikmēr zaudējumu cietusi uzbrucēja Kaspara Bērziņa pārstāvētā "Rio Natura Monbus" komanda, kas savā laukumā ar 72:76 (14:14, 18:20, 21:20, 19:22) piekāpās Sansebastjanas "Gipuzkoa Basket".

Bērziņš šajā mačā nospēlēja 19 minūtes un 36 sekundes, kuru laikā guva sešus punktus. Latvijas basketbolists iemeta vienu no četriem tālmetieniem un trīs no četriem soda metieniem, kā arī izcīnīja sešas atlēkušās bumbas, nopelnīja vienu piezīmi un divreiz uz noteikumu pārākumu izprovocēja pretiniekus, kas deva deviņus efektivitātes koeficienta punktus.

Čempionāta kopvērtējumā Kristapa Porziņģa pārstāvētā Seviljas "Cajasol" ar 13 uzvarām 25 spēlēs ieņem devīto vietu, savukārt ar desmit panākumiem 26 mačos attiecīgi 11. un 12.pozīcijā atrodas "Bilbao Basket" un "Rio Natura Monbus" komandas.