Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Austrumu konferences finālsērijas pirmajā spēlē Klīvlendas "Cavaliers" komanda ar rezultātu 97:89 (20:26, 21:25, 23:16, 23:22) izbraukumā pārspēt Atlantas "Hawks".

Spēles sākumā "Hawks" darbojās nedaudz veiksmīgāk, tādējādi iekrājot pāris punktu pārsvaru, tomēr otrajā ceturtdaļā "Cavaliers" arvien labāk sāka realizēt savas iespējas, pirmajam puslaikam noslēdzoties neizšķirti 51:51.

Trešajā ceturtdaļā abas komandas laukumā bija ļoti emocionālas, un to labāk izdevās izmatot Klīvlendas klubam, bet noslēdzošās ceturtdaļas pirmajās minūtēs "Cavaliers" ieguva pat 18 punktu pārsvaru. Līdz mača beigām šo deficītu Atlantai izdevās samazināt, bet ne atspēlēt.

Uzvarētājiem šajā mačā ar 31 punktu izcēlās Lebrons Džeimss, bet 28 punktus pievienoja Ērls Džosefs Smits, kurš NBA pazīstams kā Dž.R. Smits. Smits šajā mačā realizēja astoņus tālmetienus, kas ir kluba rekords izslēgšanas spēlēs. "Hawks" komandā 27 punktus guva Džefs Tīgs, bet Els Horfords pretinieku grozā sameta 17 punktus.