Portugāles izlasei 2012.gada Eiropas futbola čempionāta pusfinālā būs jāiztiek bez pamatsastāva uzbrucēja Eldera Poštigas, vēsta ārzemju mediji.

Poštiga ceturtdaļfināla spēles, kurā Portugāle ar rezultātu 1:0 pārspēja Čehiju, 40.minūtē uz līdzenas vietas savainoja kāju. Izmeklēšanā noskaidrojās, ka viņš traumējis paceles cīpslu.

"Piektdien mēs savainojumu apskatīsim daudz rūpīgāk," teica Portugāles komandas ārsts Enrike Žoness. "Pat, ja savainojums nebūs nopietns, izskatās, ka pusfināls viņam būs jāizlaiž tik un tā."

"Darīsim visu, lai viņš varētu spēlēt Eiropas čempionāta finālā," turpināja ārsts.

EURO 2012 pusfinālā Portugāle spēkosies ar Spānijas un Francijas dueļa uzvarētājiem.

Piektdien ceturtdaļfināla spēli aizvadīs Grieķijas un Vācijas valstsvienības, bet sestdien tiksies Spānija un Francija. Pēdējā pusfināliste tiks noskaidrota svētdien, kad spēkosies Anglijas un Itālijas izlases.