2015.gada Eiropas basketbola čempionāta D grupas spēlē Ukrainas valstsvienība ar rezultātu 64:78 (14:20, 16:26, 15:19, 19:13) piekāpās Čehijas izlasei.

Čehijas izlasei uzvaru sekmēja Jans Veselijs, kurš guva 19 punktus un izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas. Pavels Pumprla pievienoja 17 punktus, bet 15 punkti, astoņas atlēkušās bumbas un sešas rezultatīvas piespēles Tomaša Satoranska kontā. Ukrainas izlasē 14 punkti un astoņas bumbas zem groziem Kirilo Fesenko kontā, bet 12 punktus guva Džeroms Randls.

Čehijas izlase spēli sāka ar 6:0 izrāvienu, bet pēc tam Ukraina uz īsu brīdi prata pietuvoties. Ceturtdaļas noslēgumā čehi atkal atrāvās, panākot 20:14. Otrajā ceturtdaļā Čehijas basketbolisti ar Veseliju priekšgalā turpināja palielināt pārsvaru (46:30).

Otrajā puslaikā Čehija panāca lielāko pārsvaru spēlē – vispirms tas bija 21 punkts, bet vēlāk jau 23 punkti. Atlikušajā laikā komandas audzēja rezultātu, Ukraina samazināja deficītu, taču nekam citam laika vairs nepietika.

$duelID=61;$eventID=7;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>