Latvijas kausa pašreizējie īpašnieki un Latvijas futbola čempionvienība "Ventspils" piektdien nespēja pārvarēt 2014.gada Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālu.

Ceturtdaļfināla spēlē ventspilnieki viesos ar 1:2 (0:1) piekāpās Daugavpils "Daugava" komandai.

Spēles 11.minūtē Džamals Džaliašvili vadībā izvirzīja Daugavpils komandu, bet desmit minūtes pirms pamatlaika beigām Ēriks Kokins panāca jau 2:0. Ventspilnieki vienīgos vārtus guva kompensācijas laika otrajā minūtē, kad precīzs bija Kaspars Dubra.

Latvijas kausa izcīņas futbolā pusfinālu piektdien sasniedza arī "Liepājas" komanda, kas turnīrā aizstāj pērnā gada sacensību finālisti "Liepājas metalurgu". Aizvadītajā ceturtdaļfināla mačā liepājnieki savā laukumā ar 2:1 (1:1) uzvarēja "Jūrmalu".

Spēles 28.minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Toms Mežs, bet jau trīs minūtes vēlāk neizšķirtu atjaunoja argentīniešu pussargs Lūkass Trekariči. "Liepāja" uzvaru nodrošināja 80.minūtē, kad izcēlās japāņu aizsargs Keisuke Hošino.

Iepriekš "Liepājas metalurgs" kausa izcīņas finālā spēlēja trīs gadus pēc kārtas, bet trofeju pēdējo reizi izcīnīja 2006.gadā.