Svētdien, 20.aprīlī, Skonto hallē tika aizvadīta "SMScredit.lv" Virslīgas 6.kārtas noslēdzošā spēle, kurā ''Skonto FC'' uzņēma virslīgas debitanti BFC Daugavpils. Uzvaru ar 3:1 (1:1) guva rīdzinieki, ar diviem vārtiem izceļoties Ruslanam Mingazovam.

Kā pirmā vadībā izvirzījās mājiniece Skonto FC - rezultātu 33. minūtē atklāja Ruslans Mingazovs, realizējot tiešo brīvsitienu.

Tiesa, jau divas minūtes vēlāk sekoja „Daugavpils" atbilde. Savus pirmos vārtus Virslīgā guva 18 gadus vecais aizsargs Antonijs Černomordijs (1:1).

Pirmajā puslaikā nopietnu kļūdu pieļāva Artjoms Osipovs, kad nesapratās ar vārtsargu Andreju Pavlovu, tiesa, vārti netika zaudēti, savukārt pats Osipovs otrā puslaika sākumā apsteidza ''Daugavpils'' aizsargu un pēc centrējuma ar galvu raidīja bumbu vārtos, atjaunojot Skonto vadību 2:1. Daugavpils" cerības uz uzvaru gan vēl pamatīgāk sagruva 67. minūtē, kad Mingazovs izrāvās viens pret vārtsargu, taču aizsargs Artjoms Murdasovs viņam palīdzēja nokrist un saņēma sarkano kartiņu par pēdējās cerības pārkāpumu.

Pendele gan netika piešķirta, taču arī soda sitiens no apmēram 18 metriem nebija šķērslis Mingazovam, lai gūtu savus otros vārtus. Spēle noslēdzās ar drošu mājinieku uzvaru 3:1.

Pēc panākuma Skonto FC (4-0-1, 12) pakāpjas uz kopvērtējuma 2.vietu, savukārt BFC Daugavpils (2-1-2, 7) saglabā 6.vietu.