UEFA Čempionu līgas otrās kārtas spēlēs trešdien Mančestras "United" A apakšgrupas spēlē izbraukumā nospēlēja neizšķirti 1:1 (1:0) ar Ukrainas komandu Doņeckas "Šahtar".

18.minūtē Denijs Velbeks izvirzīja "United" komandu vadībā, bet 76.minūtē Barselloss Freda Taisons guva vārtus Ukrainas klubam.

Visu UEFA Čempionu līgas spēļu rezultātus un statistiku var aplūkot portāla "Delfi" speciālajā sadaļā.

Otrā A grupas spēlē Leverkūzenes "Bayer" ar rezultātu 2:1 (1:0) savā laukumā pārspēja Sosjedadas "Real".

Tikmēr D grupā Minhenes "Bayern" ar rezultātu 3:1 (1:0) izbraukumā pārspēja Mančestras "City".

Uzvarētājiem bumbu vārtos raidīja Franks Riberī, Tomass Millers un Arjens Robens, kamēr Alvaro Negredo guva vienīgos vārtus "City" vienībā.

Otrā D grupas spēlē pie savas pirmās uzvaras UEFA Čempionu līgas grupu turnīrā tika Maskavas CSKA, kas spēlē bez Aleksandra Cauņas. CSKA komanda ar rezultātu 3:2 (2:1) savā laukumā pārspēja Čehijas vienību Plzeņas "Viktoria".

Savukārt B grupā Madrides "Real" ar rezultātu 4:0 (1:0) savā laukumā pārspēja Zviedrijas vienību "Kobenhavn".

Madrides klubā bumbu vārtos divas reizes raidīja Krištianu Ronaldu un Anhels di Marija.

Tikmēr citā šīs grupas spēlē Turīnas "Juventus" dramatiskā mača izskaņā nospēlēja neizšķirti 2:2 (0:1) ar Stambulas "Galatasaray".

Didjē Drogbā 36.minūtē vadībā izvirzīja "Galatasaray", bet otrajā puslaikā Arturo Vidals (78 min.) un Fabio Kvagliarella (87.min.) panāca 2:1 "Juventus" komandai. Tomēr 88.minūtē Umuts Buluts izrāva neizšķirtu.

C grupā Parīzes "Saint-Germain" ar rezultātu 3:0 (3:0) pārspēja Lisabonas "Benfica", bet beļģi "Anderlecht" savā laukumā ar 0:3 (0:1) zaudēja Pireju "Olympiacos".