Identiski pārliecinošas 4:1 uzvaras izcīnīja Spānijas La Liga līdervienības „Barcelona” un Madrides „Real”, divas kārtas pirms sezonas noslēguma starp komandām saglabājoties viena punkta atstarpei.

Mallorca 1 – 4 Real Madrid (spēles apskats)

Barcelona 4 – 1 Tenerife

Līdzīgi kā Madrides „Real” spēlē pret „Mallorca”, arī „Barcelona” par tik ļoti nepieciešamo uzvaru spēja parūpēties vien otrā puslaika noslēgumā, kad trīs bezatbildes vārtus guva Božans Krkičs, Pedro Rodrigezs un Lionels Mesī. Pirms tam vēl vienu Mesī precīzo raidījumu spēja neitralizēt viesu pussargs Romans Martinezs. Jāpiebilst, ka divi gūtie vārti Mesī veikumu nacionālā čempionāta ietvaros ir ievirzījuši ceturtajā desmitā – mazā argentīnieša kontā šīs sezonas La Liga spēlēs jau iebiris 31 vārtu guvums. Čempionu titula sakarā ļoti nozīmīga būs nākamās kārtas spēle izbraukumā, kura Katalonijas klubam pretī stāsies „Sevilla”.

Racing Santander 1 – 5 Sevilla

Arī jau pieminētā „Sevilla” prata parūpēties par vēl vienu sagrāvi, pirmā puslaika gaitā panākot pārliecinošo 3:0 – Alvaro Negredo, Kanute (no 11 metru soda sitiena atzīmes) un Hesus Navass. Otrā puslaika ievadā Kapels panāca jau 4:0, tomēr laukuma saimnieki prata atrast spēkus vismaz goda vārtu gūšanai – Tšitē. Pašās spēles beigās Alvaro Negredo spēja noformēt dubli, izvirzot Seviļas pārstāvjus kopvērtējuma ceturtajā vietā, kuras ieguvējs kā pēdējais garantē dalību nākamās sezonas UEFA Čempionu līgā. No „Sevilla” par punktu atpaliek „Mallorca”.

Getafe 1 – 1 Sporting Gijón

Almería 4 – 2 Villarreal

Valencia 3 – 1 Deportivo Xerez

Atlético Madrid 3 – 1 Real Valladolid

Real Zaragoza 1 – 0 Espanyol

Osasuna 3 – 1 Deportivo La Coruña

Athletic Bilbao 1 – 1 Málaga