Kā ziņojām, Latvijas futbola izlase 2018. gada Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra B apakšgrupas spēlē ceturtdien viesos ar 1:3 (1:2) piekāpās Ungārijai. Latvijas izlasei tas bija astotais zaudējums pēc kārtas, kas jauns ir valstsvienības antirekords.

"Spēles gala rezultāts nav labs, bet esmu apmierināts ar komandas spēli. Esmu gandarīts, ka spējām veidot uzbrukumus," Ungārijas mediji citē Starkova pēcspēles preses konferencē teikto.

Starkovs bija gatavojies, ka ungāri spēlēs ātri un tehniski.

"Mājiniekiem bija ļoti labs līdzjutēju atbalsts. Balāžs Džudžāks un Ādams Naģs ir augsta līmeņa futbolisti, ir grūti spēlēt pret viņiem. Tiesa, neizmantojām vairākas labas iespējas. Ungārija šobrīd nav pašā labākajā formā, tomēr tā ir ļoti stipra komanda," secināja Starkovs.

"Otrā puslaika sākumā mums bija divas ļoti labas iespējas. Bijām labi pretinieki, neskatoties uz to, ka sastāvā bija vairāki jauni futbolisti," atzīmēja Starkovs, kurš sākumsastāvā iekļāva četrus futbolistus, kas tikai maijā saņēma pirmo izsaukumu uz izlasi.

"Otrajā puslaikā Ungārijas futbolisti uz brīdi bija nedaudz noguruši, un mēs to izmantojām. Tomēr pēc atgriešanās spēlē viņi atkal diktēja mača gaitu," teica Starkovs.

Latvijas izlases rindās ar precīzu sitienu atzīmējās Gints Freimanis, kuram šie ir pirmie vārti valstsvienībā.

Nākamajā mačā Latvija svētdien tiksies ar B apakšgrupas līderi Šveici, kas izcīnījusi tikai uzvaras.

Šveicei B apakšgrupā ir 21 punkts septiņās spēlēs, bet tai ar 18 punktiem seko Eiropas čempione Portugāle. Attiecīgi desmit un pieci punkti ir Ungārijai un Fēru salām, kamēr Andorai četri punkti, bet turnīra tabulu ar trim punktiem noslēdz Latvija.

Pēdējo reizi Latvija uzvarēja pērn septembrī, kad 2018.gada Pasaules kausa kvalifikācijas spēlē viesos ar 1:0 uzvarēja Andoru, taču pēc tam sekojušas astoņas neveiksmes pēc kārtas.

2018.gada Pasaules kausa finālturnīrs norisināsies Krievijā. No Eiropas zonas deviņu apakšgrupu uzvarētāji uzreiz tiks pie ceļazīmēm uz finālturnīru, bet astoņas labākās otro vietu ieguvējas izslēgšanas spēlēs noskaidros vēl četras finālturnīra dalībnieces.

Kvalifikācijas turnīrs Eiropas zonā noslēgsies 10. oktobrī.