Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārajā čempionātā trešo zaudējumu trīs spēlēs pirmdien piedzīvoja Bufalo "Sabres", kuru pārstāv latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons.

"Sabres" savā laukumā ar rezultātu 1:5 (0:1, 0:1, 1:3) piedzīvoja smagu zaudējumu Anaheimas "Ducks" hokejistiem.

Girgensons, kurš iepriekšējās divās spēlēs guva vārtus, šajā mačā laukumā pavadīja 15:42 minūtes, kuru laikā divas reizes meta pa vārtiem, izdarīja divus spēka paņēmienus, uzvarēja 31 procentu iemetienu, kā arī 3:20 minūtes pavadīja mazākumā. Latvieša lietderības koeficents šajā mačā negatīvs "-1".

Uzvarētājiem divus vārtus guva Viliams Karlsons, bet pa vieniem vārtiem guva Korijs Perijs, Mets Beleskijs un Raiens Keslers. "Sabres" labā vienīgos vārtus guva Tailers Eniss.

"Sabres" hokejisti šajā mačā izdarīja tikai 12 metienus pa pretinieku vārtiem, kamēr "Ducks" hokejisti bija daudz aktīvāki – 44 metieni.