Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā otrdien latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons izcēlās ar vārtiem un rezultatīvu piespēli, tomēr Bufalo "Sabres" komanda ar rezultātu 4:5 (1:2, 1:1, 2:1, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā piekāpās Detroitas "Red Wings".

Spēles 38.minūtē vairākumā Girgensons vārtu priekšā pielaboja komandas biedra izdarīto metienu, gūstot savus otros vārtus sezonā un panākot spēles rezultātu 3:2. Savukārt 44.minūtē viņš asistēja Zaka Bogosjana vārtu guvumā. Pēc šīs spēles Girgensons šosezon 21 spēlē guvis divus vārtus un izdarījis divas rezultatīvas piespēles.

Kopumā latvietis šajā mačā laukumā pavadīja 16:32 minūtes, kuru laikā veica trīs metienus pa vārtiem, bloķēja divus pretinieku metienus, veica vienu spēka paņēmienu un uzvarēja 42 procentos iemetienu.

"Sabres" labā vārtus divus vārtus guva Evanders Keins, bet uzvarētājiem divus vārtus guva Džastins Abdelkeiders, reizi precīzi meta Tomašs Tatars un Drū Millers, bet pēcspēles metienus Detroitas komandai uzvaru nodrošināja Breds Ričards.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā "Sabres" ar 23 punktiem 25 spēlēs ir 13. vietā, no izslēgšanas spēļu zonas atpaliekot četrus punktus.