Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārajā čempionātā pēc trīs spēļu izlaišanas svētdien, 14. februārī, laukumā atgriezās latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons, bet viņa pārstāvētā komanda Bufalo "Sabres" ar 4:1 uzvarēja Kolorādo "Avalanche".

Girgensons laukumā bija 14:16 minūtes, kuru laikā pie rezultativitātes punktiem netika. Latviešu uzbrucējs nopelnīja četras soda minūtes, metienus pa vārtiem neizdarīja, vienreiz pielietoja spēka paņēmienu, bloķēja vienu metienu, bet viņa lietderības koeficients bija neitrāls. Girgensons darbojās centra uzbrucēja pozīcijā, un uzvarēja tikai vienā no septiņiem iemetieniem.

Pamatus uzvarai "Sabres" ielika jau pirmajā periodā, kad Džeks Eihels, Evanders Keins un Sems Reinharts panāca 3:0. Otrajā periodā Ēriks Džonsons vienus vārtus atguva, bet nepilnas divas minūtes pirms spēles beigām Markuss Flinjo raidīja ripu jau tukšos "Avalanche" vārtos, pieliekot punktu "Sabres" uzvarai - 4:1.