Latvijas hokeja uzbrucējs Zemgus Girgensons Amerikas hokeja līgas (AHL) regulārā čempionāta spēlē sestdien no pretinieka saņēma sitienu pa galvu, vēsta Ziemeļamerikas mediji.

Savainojumu latvietis guva spēlē, kurā viņa pārstāvētā Ročestras "Americans" ar 4:1 pārspēja Sirakjūsas "Crunch". Otrā perioda pirmajā minūtē "Crunch" spēlētājs Ričards Paniks veica asu spēka paņēmienu pret Girgensonu, kurš pēc tam palika guļot uz ledus. Pēc brīža viņš grīļodamies atstāja laukumu, bet vēlāk uz nestuvēm tika aizgādāts uz ģērbtuvēm.

Girgensons laukumā vairs neatgriezās. Pagaidām nav zināma, cik nopietna ir viņa trauma. "Americans" treneris Rons Rolstons teica, ka uzbrucējs laukumā neatgriezās "drošības dēļ".

Savukārt Paniks saņēma vienas spēles diskvalifikāciju.

Šajā sezonā Girgensons AHL aizvadījis 31 spēli, kurā guvis trīs vārtus un izdarījis sešas rezultatīvas piespēles.