Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē sestdien Zemgus Girgensons un viņa pārstāvētā Bufalo "Sabres" komanda izbraukumā ar rezultātu 3:2 pagarinājumā pārspēja Monreālas "Canadiens".

Šajā mačā latvietis Girgensons laukumā pavadīja 16:25 minūtes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa vārtiem un pielietoja divus spēka paņēmienus, spēli noslēdzot ar lietderības koeficentu +1.

"Sabres" sestdien divas reizes atspēlējās no vienu vārtu deficīta. Otrajā trešdaļā Arturi Lehkonens guva vārtus "Canadiens" komandai, bet Braiens Džionta divas minūtes pēc tam rezultātu izlīdzināja. 29. minūtē Filips Dano atguva vadību Monreālas vienībai, taču Kodijs Fransons trešās trešdaļas vidū panāca rezultātu 2:2.

Cīņa turpinājās pagarinājumā, kurā Zaks Bogosjans otrajā minūtē izrāva uzvaru "Sabres" komandai.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā "Sabres" pēc šīs uzvaras ar 47 punktiem 46 spēlēs pacēlās uz 13. vietu. "Sabres" šī bija otrā uzvara pēc kārtas, bet aizvadīto desmit maču laikā šai komandai izdevies tikt pie sešām uzvarām