Latvijas U-18 hokeja izlase pirmdien, 18. aprīlī, pasaules čempionātā ar graujošu zaudējumu noslēdza priekšsacīkšu turnīru un tagad cīnīsies par vietas saglabāšanu elitē.

Priekšsacīkšu pēdējā spēlē Latvijas jaunieši ar 0:7 (0:4, 0:2, 0:1) piekāpās Krievijas U-18 izlasei, kas turnīrā spēlē pārsvarā ar 17 gadus vecajiem un jaunākiem hokejistiem.

Latvijas hokejisti salūza pirmā perioda beigās, kad minūtes laikā Krievija guva trīs vārtus un panāca 4:0. Turpinājumā Latvija otrajā periodā ielaida vēl divus vārtus, vienus - pēdējā trešdaļā, piedzīvojot graujošu zaudējumu ar 0:7.

Tagad Latvijas jauniešiem cīņā līdz divām uzvarām būs jātiekas ar otras apakšgrupas vājāko komandu. Šī dueļa zaudētājs nākamgad būs spiests spēlēt pirmajā divīzijā, bet uzvarētāji saglabās vietu elitē.