Latvijas U-20 hokeja izlase Dānijas pilsētā Vojensē notiekoša Četru nāciju turnīra pirmajā spēlē atspēlēja divu vārtu deficītu un ar rezultātu 4:2 (0:2, 1:0, 3:0) uzvarēja Dānijas vienaudžus, informēja Latvijas Hokeja federācija (LHF).

Ģirta Ankipāna vadītā Latvijas U-20 hokeja izlase, spēlē pret Dāniju jau pirmā perioda septītajā minūtē nonāca iedzinējos ar 0:2. Otrā perioda 44. sekundē mūsējie realizēja skaitlisko vairākumu, precīzi metot Edgaram Homjakovam.

Trešā perioda vidū vēl vienu skaitlisko vairākumu realizēja Frenks Razgals. 30 sekundes vēlāk Mārtiņš Dzierkals jau panāca 3:1 Latvijas komandas labā. Spēlei punktu pielika Razgals, raidot ripu tukšos vārtos - 4:2.

Turnīra turpinājumā Latvijas izlase spēkosies ar Austrijas un Baltkrievijas komandām.

Latvijas U-20 hokeja izlase uz turnīru Dānijā devusies 22 spēlētāju sastāvā -2 vārtsargi, 7 aizsargi, 13 uzbrucēji.