Regulārajā sezonā triumfējusī Ņujorkas "Rangers" komanda piektdien sasniedza Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas otro kārtu.

Austrumu konferences ceturtdaļfināla sērijas piektajā spēlē piektdien "Rangers" savu skatītāju priekšā ar 2:1 (1:0, 0:1, 0:0, 1:0) pagarinājumā pārspēja Pitsburgas "Penguins", sērijā triumfējot ar rezultātu 4-1.

Uzvaras vārti tika gūti cīņas 71.minūtē, kad atzīmējās zviedrs Karls Hāgelins.

Zīmīgi, ka visas četras uzvaras šajā sērijā "Rangers" guva ar rezultātu 2:1, bet visi pieci mači noslēdzās ar vienu vārtu starpību.

Nākamajā kārtā "Rangers" tiksies ar Vašingtonas "Capitals" un Ņujorkas "Islanders" dueļa uzvarētājiem. Šajā sērijā pašlaik "Capitals" atrodas vadībā ar 3-2.

Vēl vienā Austrumu konferences sērijā starp divām Kanādas komandām piektdien Otavas "Senators" izbraukumā ar 5:1 (2:0, 1:0, 2:1) pieveica Monreālas "Canadiens", samazinot deficītu sērijā līdz 2-3.

Par cīņas spožāko zvaigzni kļuva "Senators" vārtsargs Kreigs Andersons, kurš atvairīja 45 no 46 metieniem.

Tikmēr Rietumu konferencē Minesotas "Wild" ar 4:1 (1:1, 2:0, 1:0) izbraukumā pieveica Sentluisas "Blues", sērijā pārņemot vadību ar rezultātu 3-2.

Uzvaru "Wild" nodrošināja otrajā periodā, kad nepilnas pusotras minūtes laikā pa reizei izcēlās šveicietis Nino Nīderreiters un soms Miko Koivu, bet Minesotas vienības vārtsargs Devans Dubniks atvairīja 36 metienus.

Kā zināms, Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijā latviešu uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā Vankūveras "Canucks" komanda pašlaik ar 2-3 zaudē Kalgari "Flames" hokejistiem.