Ļoti smagu uzvaru pasaules čempionāta spēlē piektdien izcīnīja ASV izlase, kas ar rezultātu 3:2 (0:0, 1:1, 1:1, 1:0) pagarinājumā pieveica Kazahstānas valstsvienību.

Jau spēles sākumā Kazahstāna izrādīja cienīgu pretestību amerikāņiem, un teicami maču iesāka kazahu vārtsargs Vitālijs Koļesņiks. Pirmajā trešdaļā vārti netika gūti, bet otrajā periodā Džošuā Tomass Brauns izvirzīja vadībā ASV vienību, vārtus gūstot 35.minūtē. Tomēr Kazahstāna ātrajā pretuzbrukumā četras minūtes vēlāk rezultātu pēc Konstantīna Puškarjova metiena izlīdzināja.

Noslēdzošā perioda ceturtajā minūtē Džastins Faulks panāca 2:1 ASV labā, taču Kazahstāna vēlreiz mācēja izlīdzināt rezultātu, kad vēl vienā pretuzbrukumā Talgats Žailauovs raidīja ripu vārtos. Pagarinājumā ASV izlase spēlēja ļoti aktīvi, kas atmaksājās pēdējā minūtē, kad Faulks ar raidījumu vārtu augšējā stūrī izrāva uzvaru savai vienībai.

Portāls "Delfi" arī šogad līdzjutējiem piedāvā izvēlēties savu spēles zvaigzni. Pēc katras pasaules čempionāta spēles nobalso par savu mača favorītu!!!

$t1='kazahstana'; $t2='asv'; include("/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2012/delfistar/bestplayer5.inc");?>