Latvijas hokeja izlase pirmdien, 9. maijā, pasaules čempionāta trešajā spēlē tikās ar Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenēto Krievijas valstsvienību un piedzīvoja "sauso" zaudējumu, kapitulējot ar 0:4 (0:0, 0:2, 0:2).

Tribīnēs spēles laikā dominēja Krievijas svētku dienas - 9. maija jeb Uzvaras dienas - motīvs, un krievu hokejisti iepriecināja savus līdzjutējus. Tikmēr laukumā Latvijas faniem sāpīgākais moments bija otrā perioda beigās, kad pēc rupjas pretinieka rīcības laukumu ar komandas biedru palīdzību nācās atstāt Mikam Indrašim. Hokejists gan laukumā atgriezās un spēlēja trešajā periodā, bet par viņa iespējamo dalību nākamajā spēlē lems komandas mediķi.