Gatavojoties 2016. gada pasaules hokeja čempionātam, Francijas izlase pārbaudes spēlē ar rezultātu 3:2 pēcspēles metienu sērijā pārspēja Slovākiju.

Pirmajā periodā Peters Cehlariks izvirzīja vadībā Slovākiju, bet otrajā periodā Saša Treijē rezultātu izlīdzināja. Tedijs da Kosta trešā perioda vidū panāca 2:1 Francijas izlases labā, tomēr Marko Daņo rezultātu izlīdzināja.

Cīņa turpinājās pagarinājumā, taču tajā uzvarētāju neizdevās noskaidrot. Pēcspēles metienu sērijā Šarls Bertrāns realizēja uzvaru nesošo pēcspēles metienu, sekmējot savas komandas uzvaru.

Francijas un Slovākijas izlases pasaules čempionātā spēlēs B apakšgrupā, sacenšoties ar Kanādas, Somijas, ASV, Baltkrievijas, Vācijas un Ungārijas izlasēm.