Ar uzvaru pasaules čempionātu sestdien, 7. maijā, Krievijā sāka Slovākijas hokeja izlase, kas Sanktpēterburgas grupā ar 4:1 (2:1, 1:0, 1:0) pārspēja sīksto Ungāriju.

2009. gadā abu komandu savstarpējā spēlē slovāki no sensacionālas neveiksmes izglābās tikai pēdējās sekundēs pamatlaikā, gūstot uzvaras vārtus un pārspējot ungārus ar 4:3. Šoreiz slovāki nevēlējās atcerēties to neveiksmīgo spēli un diezgan droši nosargāja savu uzvaru.

Pirmā perioda astotajā minūtē Tomašs Marčinko guva slovākiem pirmos vārtus, bet 14. minūtē Ungārija izmantoja vairākumu, Frankam Banhamam panākot neizšķirtu 1:1. Līdz perioda beigām Slovākija atguva pārsvaru, kad Andžeja Šekeras metienu no zilās līnijas pielaboja Tomašs Jurčo, bet otrajā periodā Šekera panāca 3:1. Pēdējā trešdaļā divarpusi minūtes pirms pamatlaika beigām Patriks Lušņaks iemeta vēl tukšos ungāru vārtos, nodrošinot Slovākijai uzvaru ar 4:1.

Pasaules čempionāta turpinājumā Ungārija svētdien tiksies ar pasaules čempioni Kanādu, bet Slovākija – pret Franciju.

$duelID=277;$eventID=11;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>